Sari la conținut

MrDumitru

A întrebat pe 12.08.2011, la 12:54

Salut. Am fost admis in rominia. Deci acum care e urmaotrul pas care trebue sal fac?

Răspunsuri (5)

Dannik #1
vrei in Romania, dar nu stii cum se scrie Romania...
A răspuns pe 12.08.2011, ora 12:58
MrDumitru #2
Dannik: Eu nu am intrebat cum se scrie Romania, intrebarea mea a fost alta...!
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:02
Dannik #3
pai tocmai de asta si nimeni n-o sa-ti raspunda
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:03
alin4ik #4
poi,primul pas ar fi sa te invetzi cum se scrie RomAnia:D
A răspuns pe 12.08.2011, ora 19:00
kkoletz #5
In primul rand sa te prezinti la ambasada, sau cineva din cunoscuti sa mearga la ambasada sa si noteze lista completa cu actele pentru viza, sunt afisate acolo la intrare! Si dupa ce obtii viza linistit poti sa ti cumperi linistit bilet la autocar sau tren! Intre timp informeaza-te (google) la ce data se incepe repartizarea caminelor la Institutia la care ai fost admis! Multa bafta
A răspuns pe 15.08.2011, ora 17:43