Sari la conținut

Dannik

A întrebat pe 12.08.2011, la 12:57

Salut, daca am fost admis la Bacau, dar vreu sa-mi continuii studiile la Iasi, cum as putea face transferul la Iasi?

Răspunsuri (2)

svettyk #1
cineva care are viza trebuie sa se duca in Romania la scoala unde doresti sa inveti pe data de 13 si 14 si sa depuie o cerere, asta stiu de la doamnele care au primit documentele, dar nu stiu sigur daca va fi cineva acolo simbata si duminica sau daca nu in timpul anului scolar daca sunt locuri la scoala respectiva poti sa te transferi....succese in continuare....
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:16
student #2
asha ti-i soarta ;)
A răspuns pe 13.08.2011, ora 14:12