Sari la conținut

inga.boghean

A întrebat pe 12.08.2011, la 13:02

Salut, am si eu o intrebare ajutati-ma va rog mult, In pasaport si buletin sunt scrisa "Boghean" da in rezultatele admiterii sunt scrisa "Boghian". Ce sa fac acum? Cind voi face viza va fi vrio problema?

Răspunsuri (18)

inga.boghean #1
Ajutati-ma va rog mult, a mai avut cineva asa probleme? Ce ati facut? Sau ce sa fac acum?
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:05
Dannik #2
citeste atent aici: http://isjiasi.ro/documente/elevi/Precizari%20privind%20admiterea%20elevilor%20din%20R%20Moldova%20la%20licee%20in%20Romania.pdf
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:11
inga.boghean #3
Pai si pin la urma ce fac??? Ca nu pera am inteles ceva:(
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:14
inga.boghean #4
Unde sa scriu cerere, sau ce trebuie sa fac?:(
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:15
Dannik #5
incearca sa suni la scoala unde ai fost admisa si sa hotarasti cu ei problema
A răspuns pe 12.08.2011, ora 13:17
inga.boghean #6
Lume vreau sa stiu a mai avut cineva asa probleme???
A răspuns pe 12.08.2011, ora 14:30
inga.boghean #7
:-(:-(A avut cineva vriun nume scris gresit?
A răspuns pe 12.08.2011, ora 14:53
El-AAsi #8
Eu tot am amsa o problema la mine numele de familie este El-AAsi
A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:09
El-AAsi #9
Dar sunt inscris ca El-HAsi
Tu ai mai aflat ceva?
A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:10
inga.boghean #10
Eu o sa ma duc miine la Consulat la Cahul sa vad ce o sa imi spuna, da tu ce ai de gind sa faci?
A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:15
El-AAsi #11
Nustiu in Chisinau la consulat sunt niste rinduri enorme

A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:17
inga.boghean #12
Pai dar adauga-ma pe skype inga.boghean eu miine intreb si apoi iti spun si tie care e treaba, chiar aiurea se primeste oare a fost atit de greu sa fie atenti...ma duc miine sa vad....si sa intreb
A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:20
El-AAsi #13
ok daca nu iti este greu intreaba si de cazul meu ....la mine numele de familie e cam caraghios dar totusi trebuiea EL-AASI DAR AU PUS EL-HASI unde ai fost admisa?

A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:22
inga.boghean #14
Eu la Iasi
A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:32
inga.boghean #15
O sa intreb, nu vad nici o problema in asta ca o s aintreb, deja ce o sa imi spuna o s aiti spun....sper sa fie tot bine:-(
A răspuns pe 12.08.2011, ora 15:34
inga.boghean #16
Da anterior a mai fost cineva cu asa probleme de tipar? A mai fost gresit la cineva in anii trecuti familia sau altceva???
A răspuns pe 12.08.2011, ora 19:46
crinna #17
DA, eu cunosc pe cineva admis la studii universitare caruia i s-a gresit numele de familie, nu e nimic grav, cand iti faci viza tre sa arati nr. tau de inregistrare si atat:)
A răspuns pe 12.08.2011, ora 20:04
inga.boghean #18
E ok dar, eu am fost azi la consulat sa intreb dar ei au spus sa ma duc marti:(
A răspuns pe 13.08.2011, ora 12:25