Sari la conținut

butterfly

A întrebat pe 12.08.2011, la 19:35

Rezultatele pentru liceeni au aparut conform metodologiei.
Am asa o intrebare, cei din comisia de admitere v-au spus ca o sa apara pe 12 august sau pe alta data? Ca noua celor ce au depus pentru licenta le-au spus alta data de aparitie a rezultatelor.

Răspunsuri (4)

butterfly #1
Am in vedere o data diferita de cea din metodologie, nu 20 august, ci dupa 1 septembrie.
A răspuns pe 12.08.2011, ora 21:59
butterfly #2
Liceeni, imi raspunde cineva? Multumesc anticipat.
A răspuns pe 13.08.2011, ora 18:38
milocik #3
eu tot am dat inrtebarea asta ma jos putin.si poti sati spun cind stateam la consulat elevii ieseau si spuneau ca pe de data de 12 o s aiba rezultatele... insa eu sper ca statul roman se va gindi ca 1 sept e prea prea tirziu!! si i sa face mila pentru ka o multimea de absolventi retraiesc enorm de mult
A răspuns pe 13.08.2011, ora 19:37
butterfly #4
E o noutate proasta, ma face sa gindesc ca abia dupa 1 sept voi sti rezultatul....
Sper in aceasta batalie sa cistige initiatorii metodologiei, si nu ideea celor de la consulat... :l
A răspuns pe 13.08.2011, ora 20:35