Sari la conținut

roman.v

A întrebat pe 13.08.2011, la 05:48

cine a intrat la iasi datimi add pe skype mafyotul_007 :D ..poate ne videm pe acolo :)

Răspunsuri (3)

TiNa4kA #1
Salut,eu am intrat la Iasi la acelasi colegiu ca si tine :)
A răspuns pe 13.08.2011, ora 16:36
milsami #2
dap voi la ce colegiu?
A răspuns pe 13.08.2011, ora 17:20
TiNa4kA #3
colegiul agricol si de industrie alimentara Vasile Adamachi
A răspuns pe 13.08.2011, ora 17:41