roman.v
A întrebat pe 13.08.2011, la 05:48
cine a intrat la iasi datimi add pe skype mafyotul_007 :D ..poate ne videm pe acolo :)
Răspunsuri (3)
TiNa4kA
#1
Salut,eu am intrat la Iasi la acelasi colegiu ca si tine :)
A răspuns pe 13.08.2011, ora 16:36
milsami
#2
dap voi la ce colegiu?
A răspuns pe 13.08.2011, ora 17:20
TiNa4kA
#3
colegiul agricol si de industrie alimentara Vasile Adamachi
A răspuns pe 13.08.2011, ora 17:41