nelion
A întrebat pe 13.08.2011, la 16:44
A dat cineva la cinematografie si media?
Răspunsuri (2)
milocik
#1
am un coleg care a dat la aceasta facultate
A răspuns pe 14.08.2011, ora 07:07
nelion
#2
ma poti ajuta sa iau legatura cu colegul tau?
A răspuns pe 15.08.2011, ora 20:56