Sari la conținut

nelion

A întrebat pe 13.08.2011, la 16:44

A dat cineva la cinematografie si media?

Răspunsuri (2)

milocik #1
am un coleg care a dat la aceasta facultate
A răspuns pe 14.08.2011, ora 07:07
nelion #2
ma poti ajuta sa iau legatura cu colegul tau?
A răspuns pe 15.08.2011, ora 20:56