varsator
A întrebat pe 15.08.2011, la 06:43
Salutare tutror! In speranta ca voi fi admis asi vrea sa stiu de cati bani asi avea nevoie, pe luna, pentru a supravietui in Bucuresti, in afara de cei 65 euro (bursa)? Dar in alte orase? Merci mult!
Răspunsuri (4)
Trudi13
#1
Salut!
Pe lângă cei 65 de euro, cu încă o 100 de euro o duci foarte bine.
Foarte mult depinde de tine cât ești de econom. Pentru moldoveni cămin e gratis, la fel și transportul. La fel și în celelalte orașe. Bucureștiu e capitală, e un pic mai scump aici, însă cam peste tot sunt aceleași prețuri. Baftă la admitere!
Pe lângă cei 65 de euro, cu încă o 100 de euro o duci foarte bine.
Foarte mult depinde de tine cât ești de econom. Pentru moldoveni cămin e gratis, la fel și transportul. La fel și în celelalte orașe. Bucureștiu e capitală, e un pic mai scump aici, însă cam peste tot sunt aceleași prețuri. Baftă la admitere!
A răspuns pe 15.08.2011, ora 08:03
varsator
#2
Multumesc mult! Si tie toate bune!
A răspuns pe 15.08.2011, ora 10:40
prodanel_92
#3
depinde cit esti de mincacios :D
A răspuns pe 15.08.2011, ora 15:32
kkoletz
#4
Depinde de tine cat esti de econom! In Cluj poti sa supravetuiesti si cu 65 de euro, dar ai mai avea nevoie de legendarele genti de acasa sau de vreo 100-150 RON :)! Totul depinde de tine !!!
A răspuns pe 15.08.2011, ora 17:21