energic
A întrebat pe 15.08.2011, la 08:42
spuneti-mi va rog cineva info. despre cazierul judiciar si ce fel trebuie ro. sau mold.!?va rog
Răspunsuri (6)
Pierro
#1
Cazierul judiciar pentru viză trebuie să fie eliberat de autorităţile R.Moldova.
A răspuns pe 15.08.2011, ora 08:47
energic
#2
da dar in ce zi il elibereaza de la ce ora ce si cum!!!!!!????
A răspuns pe 15.08.2011, ora 10:14
venssyk
#3
dar de unde stiti ca trebuie si cazier juridic???
A răspuns pe 15.08.2011, ora 14:20
kkoletz
#4
http://www.mai.md/perm_dispoz aici poti sa vezi totul despre cazier judiciar din Republica Moldova, din Romania nu ai nevoie din simplu motiv ca nu esti inca in baza de date a Politiei din Romania! Mult succes!
A răspuns pe 15.08.2011, ora 17:28
energic
#5
mersi mult kkoletz de acest link aveam nevoie eu il aveam dar l-am pierdut inca o data multumesc
A răspuns pe 15.08.2011, ora 18:44
kkoletz
#6
Sa cresti mare!!! energic
A răspuns pe 15.08.2011, ora 18:54