Sari la conținut

Kenshin

A întrebat pe 15.08.2011, la 16:48

Buna cine a depus actele la limbi moderne in Cluj raspundeti va rog _)

Răspunsuri (5)

butterfly #1
Stiu eu un baiat care a depus acolo, dar el numai in Cluj a depus, si atit. Asta, desigur, daca nu esti tu ala :)
A răspuns pe 15.08.2011, ora 17:46
kenshin #2
Da eu am depus numai la cluj _))) si ma cheama Ion _))
A răspuns pe 15.08.2011, ora 17:49
speranta #3
sper ca esti bine pregatit ))))
A răspuns pe 15.08.2011, ora 20:34
butterfly #4
Ehhh, Ion, Ion, .... ai crezut ca scapi de mine pe odno, da iaka te-am gasit si aici... nu mai scapi...
Stiu ca Ion iti zice-Ion D., doar am facut cunoshtintza... ;)
A răspuns pe 16.08.2011, ora 09:44
kenshin #5
_)))
A răspuns pe 16.08.2011, ora 09:53