anita21
A întrebat pe 15.08.2011, la 18:05
Buna....cine stie,cate zile,saptamani tre sa astept dupa ce ma programez la consulat p/u a depune actele p/u cetatenie.....aproximativ
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 15.08.2011, la 18:05