adaiulica
A întrebat pe 15.08.2011, la 20:40
salut...am asa o intrebare...in cazul in care nu sunt admisa in primul tur...care este procedura pentru a participa in cel de al 2 tur?? am inteles ca se scrie o cerere...in care se indica nr de inregistrare...si daca dorim avem optiunea de a schimba facultatile si orasele pentru care am optat in primul tur....ms anticipat
Răspunsuri (1)
Trudi13
#1
Nu e așa ceva, scrii cerere și indici nr. de înregistrare pentru a participa la al doilea tur. În al doilea tur automat te repartizezi. Și încă pe locurile disponibile, din toate cele trei opțiuni pe care le-ai ales.
A răspuns pe 17.08.2011, ora 06:21