vilikan
A întrebat pe 16.08.2011, la 09:09
salut prieteni! spuneti-mi va rog....pt turul 2 va aparea o lista noua cu repartizarea locurilor pt studii universitare? mersi!
Răspunsuri (5)
Cris_e
#1
da...desigur...indata ce vor fi anuntate rezultatele primului tur
A răspuns pe 16.08.2011, ora 09:11
student
#2
si cand apar rezultatele?! ....:(
cat timp se acorda pentru aplicarea cererii la turul 2?
cat timp se acorda pentru aplicarea cererii la turul 2?
A răspuns pe 16.08.2011, ora 10:10
vilikan
#3
ms Cris_e pt raspuns :).
A răspuns pe 16.08.2011, ora 10:19
Cris_e
#4
p/u student...anul trecut a fost de pe 1 pina pe 6 septembrie
A răspuns pe 16.08.2011, ora 16:51
student
#5
thnx ;)
tre' sa plec pentru ceva zile si sper sa reushesc...
tre' sa plec pentru ceva zile si sper sa reushesc...
A răspuns pe 16.08.2011, ora 17:55