Sari la conținut

Taniusa

A întrebat pe 16.08.2011, la 16:35

salut spunetimi va rog de ce documente am nevoie p/u a pleca la Romania la invatat am fost deja admisa si acum nu stiu ce treb sa fac mai departe ajutatima va rog mult....Mesk anticipat!!!

Răspunsuri (4)

xctina13 #1
in primul rind trebuie sa obtii viza pt Romania
A răspuns pe 21.08.2011, ora 09:47
Taniusa #2
spunemi te rog de ce documente am nevoie ca sa obtin viza si cind treb sa plec la ambasada????
A răspuns pe 21.08.2011, ora 17:36
studentul #3
trebuie sa-ti faci viza
A răspuns pe 21.08.2011, ora 17:54
Tin #4
Va rog si eu raspundeti cineva
A răspuns pe 21.08.2011, ora 17:54