Sari la conținut

Ellennna

A întrebat pe 16.08.2011, la 20:41

buna, spunetimi va rog ce trebuie de facut mai departe dupa ce am fost admisa la liceu in Ro?, ce acte trebuie pentru a pleca in Ro, si unde trebuie sa ma adresez? va rog frumos raspundeti, ms mult))

Răspunsuri (2)

Byzar_HipHop #1
urmareste site-ul , o sa apara in curind actele necesare
A răspuns pe 17.08.2011, ora 07:21
ellennna #2
multumesc frumos
A răspuns pe 17.08.2011, ora 08:48