Ellennna
A întrebat pe 16.08.2011, la 20:41
buna, spunetimi va rog ce trebuie de facut mai departe dupa ce am fost admisa la liceu in Ro?, ce acte trebuie pentru a pleca in Ro, si unde trebuie sa ma adresez? va rog frumos raspundeti, ms mult))
Răspunsuri (2)
Byzar_HipHop
#1
urmareste site-ul , o sa apara in curind actele necesare
A răspuns pe 17.08.2011, ora 07:21
ellennna
#2
multumesc frumos
A răspuns pe 17.08.2011, ora 08:48