Sari la conținut

qriss

A întrebat pe 17.08.2011, la 17:18

salut,,,rs va rog,in tur 2 pot depune in ro persoana care nu au depus in primul tur?ms

Răspunsuri (8)

milocik #1
nu...
A răspuns pe 17.08.2011, ora 17:34
qriss #2
,,,sigur?
A răspuns pe 17.08.2011, ora 17:48
milocik #3
sigur!
A răspuns pe 17.08.2011, ora 19:33
Irinuca #4
De ce nu? De unde asa informatii? Eu zic ca da. Daca au ramas locuri suplimetare pentru turul II, de ce sa nu-si incerce norocul si cineva care din anumite motive nu a reusit sa le depuna din prima?
Incearca.
A răspuns pe 17.08.2011, ora 20:15
qriss #5
ms,,,irinutza,asa consider si eo,mdar nu sunt sigur?
A răspuns pe 17.08.2011, ora 20:21
Irinuca #6
Eu zic sa incerci. Cel putin, intreaba la ambasada sau mergi cu dosarul pregatit exact in ziua aceea cand se da startul turului II.
Nu se stie, poate chiar ai noroc :)
Succes.
A răspuns pe 17.08.2011, ora 20:24
speranta #7
nu poti.din primu tur se da un talonas cu un numar,adik numarul dosarului,in turul 2 trebuie acel numar...asa ca daca nu ai participat in primul tur,nu poti nicidecum in al 2-lea.
A răspuns pe 18.08.2011, ora 09:27
natyff #8
n-ai sanse daca n-ai depus dosarul in 1 tur, asta stiu sigur, ca am intrebat cand am depus dosarul
A răspuns pe 18.08.2011, ora 11:02