Eugeniu_2011
A întrebat pe 17.08.2011, la 19:23
Buna !
Dupa ce am fost admis in Romania, ce trebue sa fac apoi ?
Explicati in detaliat pasii ...
Mersi anticipat !
Dupa ce am fost admis in Romania, ce trebue sa fac apoi ?
Explicati in detaliat pasii ...
Mersi anticipat !
Răspunsuri (4)
kkoletz
#1
Liceu sau Facultate?
Urmareste site-ul o sa apara cat de curand lista cu documentele pentru viza si ce trebuie sa faci ulterior.
Daca ai avut marele noroc sa fii admis atunci urmatorul lucru e sa obtii viza! Multa bafta.
Urmareste site-ul o sa apara cat de curand lista cu documentele pentru viza si ce trebuie sa faci ulterior.
Daca ai avut marele noroc sa fii admis atunci urmatorul lucru e sa obtii viza! Multa bafta.
A răspuns pe 17.08.2011, ora 22:28
tin
#2
Daca am fost admis la liceu cind trebuie sa-mi fac viza eu si parintii ? Care sunt actele ? Raspundeti va rog!
A răspuns pe 18.08.2011, ora 06:44
cezareea
#3
mergi la consulat ca sa-ti faci programarea pentru viza
A răspuns pe 19.08.2011, ora 16:37
Tin
#4
Pentru cind sa facem programare ? Ati spus sa asteptam lista cu acte si data de depunere pina cind va aparea pe site. Daca poate cineva sa ne explice ce sa facem il rog sa ne ajute.
A răspuns pe 19.08.2011, ora 17:50