Sari la conținut

elena2010

A întrebat pe 17.08.2011, la 20:06

Daca am depus actele pt redobandirea cetateniei,cum pot sti numarul dosarului?Am depus documentele in decembrie 2010 si pana acum nu am primit nici o scrisoare cu numarul dosarului.

Răspunsuri (3)

diana_angel #1
numarul dosarului trebuia sa ti-l dea de indata ce ai depus dosarul
A răspuns pe 18.08.2011, ora 09:42
elena2010 #2
Si daca am depus la Chisinau?Aici nu se da nr dosarului.
A răspuns pe 18.08.2011, ora 11:24
diana_angel #3
daca la chisinau nustiu.....stiu ca astfel se procedeaza la romani(la Bucuresti)
A răspuns pe 19.08.2011, ora 09:50