Tiran
A întrebat pe 18.08.2011, la 13:15
Buna!
Spuneti-mi, va rog.Eu am dat mai demult doc pentru cetatenie Romana si acum am doar certificatul de nastere romanesc,pasaportu si buletinul nu-l am,pot avea probleme daca voi fi admis la universitate la buget?
Spuneti-mi, va rog.Eu am dat mai demult doc pentru cetatenie Romana si acum am doar certificatul de nastere romanesc,pasaportu si buletinul nu-l am,pot avea probleme daca voi fi admis la universitate la buget?
Răspunsuri (1)
emi-lia
#1
Nu vei avea,deoarece locul de trai este in RM
A răspuns pe 18.08.2011, ora 13:49