maruigres
A întrebat pe 18.08.2011, la 16:33
Salut!!! Am nevoie de scrisoare de acceptare emisa de Ministerul Educatiei,Cercetari si Inovari, Departamentul Relatii Internationale, cum se obtine? se trimite cererea pe email?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.