mariancik.m
A întrebat pe 18.08.2011, la 17:48
cine stie este nevoe de o alta cartela pt telefon sau te poti folosi si de asta din md de ex ,,orange,,?
Răspunsuri (2)
lioncik
#1
romania isi are proprii operatori mobili: cosmote,vodafone......orange(romanesc)
A răspuns pe 18.08.2011, ora 18:01
mariancik.m
#2
aha ok am inteles
A răspuns pe 18.08.2011, ora 18:04