Sari la conținut

mariancik.m

A întrebat pe 18.08.2011, la 17:48

cine stie este nevoe de o alta cartela pt telefon sau te poti folosi si de asta din md de ex ,,orange,,?

Răspunsuri (2)

lioncik #1
romania isi are proprii operatori mobili: cosmote,vodafone......orange(romanesc)
A răspuns pe 18.08.2011, ora 18:01
mariancik.m #2
aha ok am inteles
A răspuns pe 18.08.2011, ora 18:04