anita21
A întrebat pe 18.08.2011, la 18:29
buna...pentru a ma programa la depunerea actelor pu cetatenie tre sa merg la consulat? si am nevoie numai de pasaport?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 18.08.2011, la 18:29