Sari la conținut

prodanel_92

A întrebat pe 18.08.2011, la 20:20

Salutare prieteni, cine invata sau a optat pentru studii in Iasi, la UAIC, va rog sa-mi raspundeti!!!

Răspunsuri (6)

milocik #1
eu acuma am optat pentru Cuza...
A răspuns pe 19.08.2011, ora 07:27
Irinuca #2
Eu invat la Cuza :)
A răspuns pe 19.08.2011, ora 11:09
veberaba #3
Eu la fel am optat p/u UAIC :)
Irinuca ai skype? as vrea sa te mai intreb cite ceva daca nu esti contra ;astept :)
A răspuns pe 19.08.2011, ora 14:31
Irinuca #4
veberaba, lasa-mi tu adresa ta de skype si te contactez eu ;)
A răspuns pe 19.08.2011, ora 14:35
veberaba #5
saculteanu.vera
A răspuns pe 19.08.2011, ora 14:55
Mihaita #6
+1 pentru Iaşi, A.I. Cuza
Irinuca, dacă nu eşti contra mai înregistrează o adresă! Chiar iti voi fi recunoscătoare! Am şi eu ceva intrebari!
mixa.92
A răspuns pe 20.08.2011, ora 10:24