prodanel_92
A întrebat pe 19.08.2011, la 07:33
Daca vom avea noroc, posibil ca miine sa aflam rezultatele admiterii la universitate! Bafta multa tuturor, as dori ca sa fim admisi toti toti toti!!!
Răspunsuri (6)
valik
#1
de unde stii?
A răspuns pe 19.08.2011, ora 07:40
prodanel_92
#2
in metodologie scrie...
A răspuns pe 19.08.2011, ora 09:22
valik
#3
tu ai depus dosaru?
A răspuns pe 19.08.2011, ora 09:31
prodanel_92
#4
sigur ca da
A răspuns pe 19.08.2011, ora 09:56
cezareea
#5
acum abia v-a venit mintea la cap ca sa da-ti in ro
A răspuns pe 19.08.2011, ora 16:33
kristyna
#6
tie ti-a venit mintea la cap de mult? ca gramatica limbii romane nu ti-a cam venit,Fiecare isi alege drumul sau in viata; fie in MD si in RO fie in alta parte
A răspuns pe 19.08.2011, ora 17:21