Sari la conținut

valik

A întrebat pe 19.08.2011, la 07:51

salut
asi vrea sa-mi spuneti va rog daca intradevar pe 20 august vor fi afisate rezultatele admiterii la universitatile din romania...
va multumesc anticipat !!!

Răspunsuri (5)

americangirl #1
asta de unde ai luat-o? ca ma intereseaza shi pe mn:)))
A răspuns pe 19.08.2011, ora 21:22
mihai19 #2
scrie in metodologie americangirl (sigur stiai daca o citeai)
si de eceia valik a intrebat
A răspuns pe 20.08.2011, ora 08:06
valik #3
eu amintrebat pentru ca cind am depus dosaru, doamna care mi-a dat codu de inregistrare mi-a spus ca rszultatele vor apare pe 1 septembrie.
A răspuns pe 20.08.2011, ora 10:01
milocik #4
la toti asa a spus Doamna ceea... chiar mia spus ca DUPA 1 sept.
A răspuns pe 20.08.2011, ora 10:05
valik #5
foarte corect.... trebue sa avem doar rabdare...
A răspuns pe 20.08.2011, ora 10:07