ladycristinna
A întrebat pe 19.08.2011, la 07:51
salut ,stie cineva cum decurge procedura de deschidere a vizei in Romania, in cit timp se face toata treaba si de ce este nevoie.
Mersi mult !
Mersi mult !
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.