Cris_e
A întrebat pe 19.08.2011, la 11:38
La sigur ca o sa fim cu toti ft bucurosi daca o sa aflam miine rezultatele....si totusi ce a-ti mai auzit....cind vor fi....am auzit ca cica o sa apara joia viitoare..pe 25....e drept?
Răspunsuri (8)
sandi
#1
ar fi bine sa aduci argumente dar sa nu auzi
A răspuns pe 19.08.2011, ora 11:57
mariana123
#2
+1, pentru Sandi.
A răspuns pe 19.08.2011, ora 12:15
valik
#3
:) +2 pentru sandi
A răspuns pe 19.08.2011, ora 12:40
milocik
#4
nu mai cred eu in asa povesti... as vrea..dar is ireale.. eu sunt realista si astept.. pe 1 sept. rezultatele... macar pe 1 s fie !! nu dupa...
A răspuns pe 19.08.2011, ora 12:44
Cris_e
#5
nu prea cred nici eu....si totusi am pus intrebarea pentru a afla daca este adevarat...poate a auzit cnva ceva de aceasta...si nu sa aud ce ar fi bine)
A răspuns pe 20.08.2011, ora 06:43
Cris_e
#6
stiu eu cum ar fi mai bine)
A răspuns pe 20.08.2011, ora 06:44
speranta
#7
dupa parerea mea,rezultatele vor aparea in septembrie..desi,desigur ca sper,poate ne vor bucura in august..!
A răspuns pe 20.08.2011, ora 11:56
Cris_e
#8
sa dea Domnul...ca imi fac ft mari griji...de-ar aparea mai repede
A răspuns pe 20.08.2011, ora 12:10