Sari la conținut

prodanel_92

A întrebat pe 19.08.2011, la 15:45

Irinuca, care sunt conditiile de trai la camin? Aveti baie separata sau comuna?

Răspunsuri (6)

milocik #1
din cite stiu baia e comuna.. una pe etaj...
A răspuns pe 19.08.2011, ora 15:46
prodanel_92 #2
merci frumos, sper sa fie ok, principalul e sa fim admisi!
A răspuns pe 19.08.2011, ora 15:47
Irinuca #3
Da, baia e comuna :)
A răspuns pe 19.08.2011, ora 15:50
Irinuca #4
...si conditiile sunt bune. E curatel :D
A răspuns pe 19.08.2011, ora 15:52
cezareea #5
nu te speria.nu sunt ca la Moldova...vei face dup'aia comparatie si vei crede ca acolo este lux
A răspuns pe 19.08.2011, ora 16:32
speranta #6
conditiile din camine is superr!!!!de fapt depinde si in ce oras,dar in majoritatea s'a facut reparatie si nici nu se compara cu ale noastre.
A răspuns pe 20.08.2011, ora 11:33