liviu11
A întrebat pe 19.08.2011, la 19:07
am o intrebare pentru cei care invata la Iasi la UAIC la facultatea de economie in general si la economia comertului si turismului cum este???/si daca poti sa schimbi specializarea dupa primul an,???Ms anticipat
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.