Sari la conținut

tane4ka

A întrebat pe 19.08.2011, la 19:59

V-ati gindit la faptul ca daca in 1 tur nu sinteti admis...la cel de-al 2-lea veti participa??

Răspunsuri (3)

nitza17 #1
pai eu sigur ca particip!;) nu ma las invinsa asa usor!
A răspuns pe 19.08.2011, ora 20:01
milocik #2
sigur!...dar sper sa fiu admisa din turul I :)
A răspuns pe 20.08.2011, ora 09:54
mariancik.m #3
desigur ,dar enorm de mult imi doresc sa fiu admina in 1 tur.
A răspuns pe 21.08.2011, ora 14:35