whitefenix
A întrebat pe 20.08.2011, la 15:56
Scuzati de intrebare nu la locul ei dar...ajutati daca puteti
Seturile de carti vor fi eliberate in conformitate cu ordinul de inmatriculare la prezentare buletinului de identitate.
Ordinul de inmatriculare de unde sal iau?
E vorba DESPRE CEI ADMISI LA TESTIMITEANU.
Seturile de carti vor fi eliberate in conformitate cu ordinul de inmatriculare la prezentare buletinului de identitate.
Ordinul de inmatriculare de unde sal iau?
E vorba DESPRE CEI ADMISI LA TESTIMITEANU.
Răspunsuri (15)
E-A
#1
Dar ordinul de inmatriculare nu e scrisoarea care am primit-o ?
A răspuns pe 20.08.2011, ora 16:12
whitefenix
#2
in scrisoare scrie ca ordin nr.5646...
nu am asa cv.
nu am asa cv.
A răspuns pe 20.08.2011, ora 18:33
E-A
#3
Stii formularea aceasta:,, in conformitate cu ordinul de inmatriculare" ma duce la gandul ca pur si simplu s-a avut in vedere de ordinul semnat de rector cand s-a intocmit lista cu cei admisi. Cred ca ei deja au lista, iar de la noi se cere doar buletinul.
A răspuns pe 20.08.2011, ora 18:36
whitefenix
#4
a fost un baiat la ei si mi-a zis ca fara o foaie nush care nici nu te primeste....sper sa fie sau aceasta venita pe posta sau acea care mi-au dat-o dupa inscriere in concurs
A răspuns pe 21.08.2011, ora 04:23
E-A
#5
Baiatul cela a intrat la buget sau contract ? Ca daca a intrat la contract se poate de inmatriculat doar dupa ce ai platit contractul, poate asta s-a avut in vedere. Eu una ma duc pe 25 sa-mi iau cartile, dar imi iau doar buletinul si scrisoarea :)
A răspuns pe 21.08.2011, ora 05:47
whitefenix
#6
sper sa apara pina pe 25 rezultatele((
A răspuns pe 21.08.2011, ora 12:31
nelion
#7
Whitefenix ce ma cautai?
A răspuns pe 21.08.2011, ora 12:50
whitefenix
#8
nu cred
A răspuns pe 21.08.2011, ora 14:48
nelion
#9
cautai un Baiat SOVA
A răspuns pe 21.08.2011, ora 19:27
whitefenix
#10
sunt multi SOVA in md, dar nu esti tu sigur)
A răspuns pe 22.08.2011, ora 06:32
cepavick
#11
Referitor la rezultatele din RO,am vb cu un reprezentant DPRP şi mi-au zis că rezultatele pe 25,spre seară,de ziua mea :cake:
A răspuns pe 22.08.2011, ora 08:05
crinu
#12
whitefenix,nu cumva tu erai tipu in trening Arsenal care ma cauta pe mine la Consulat la Balti?
A răspuns pe 22.08.2011, ora 08:15
whitefenix
#13
eram...dar nu cred ca te cautam))
A răspuns pe 22.08.2011, ora 09:28
whitefenix
#14
cepavick
sper asa sa fie)
sper asa sa fie)
A răspuns pe 22.08.2011, ora 09:32
E-A
#15
whitefenix-iti pot raspunde cu siguranta ca nu trebuie nici un ordin pentru a lua cartile de la biblioteca, te prezinti doar cu buletinul. Sfatul meu e sa ai un rucsac cat mai incapator :D
A răspuns pe 26.08.2011, ora 07:33