Sari la conținut

dimcikG

A întrebat pe 20.08.2011, la 19:36

salutare tuturor..cine a depus actele la Sibiu la Stiinte sociale politice...si cu ce medie?????

Răspunsuri (3)

adric #1
la ce facultati ai aplicat?
A răspuns pe 21.08.2011, ora 19:01
dimcikG #2
stiinte politice...stiinte administrative.....tu?si cu ce medie??
A răspuns pe 22.08.2011, ora 17:40
adric #3
la sociologie. 7,36.foarte mica...
A răspuns pe 22.08.2011, ora 18:47