ingutza
A întrebat pe 21.08.2011, la 12:40
spuneti-mi va rog cine a dat la medicina in iasi...bucuresti si brasov?????????????????????????
Răspunsuri (5)
butterfly
#1
Eu am depus in primele 2 orashe.
A răspuns pe 21.08.2011, ora 15:32
E-A
#2
In Brasov si Iasi :)
A răspuns pe 21.08.2011, ora 19:04
Stella_margera
#3
eu am dat in Bucuresti si Iasi
A răspuns pe 22.08.2011, ora 06:52
crinu
#4
eu am depus in Bucuresti si Iasi...voi ce medii aveti?
A răspuns pe 22.08.2011, ora 07:44
Stella_margera
#5
9,18 shi 9,75 tu ce medii ai?
A răspuns pe 25.08.2011, ora 06:22