vlad91
A întrebat pe 21.08.2011, la 16:39
A dat cineva la medicina - Brasov ca prima optiune?
Răspunsuri (4)
ingutza
#1
eu am dat
A răspuns pe 21.08.2011, ora 17:15
kychuk25
#2
da are importanta a cita optiune am pus?
A răspuns pe 21.08.2011, ora 18:21
vlad91
#3
cred ca da
A răspuns pe 21.08.2011, ora 20:13
1992tudor
#4
poate sa fie mai important decit media ta!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:58