Sari la conținut

doyynitza

A întrebat pe 21.08.2011, la 16:47

turul 2 va fi....????

Răspunsuri (3)

studentul #1
nu
A răspuns pe 21.08.2011, ora 17:55
elena2010 #2
studentul
de unde stii ca nu?
A răspuns pe 21.08.2011, ora 18:18
Irinuca #3
Nu-l bagati in seama, studentul glumeste :))
Bre, studentule, de ce iti bati joc de nelinistea celor care asteapta? :P Doar esti student deja, nu? Ar trebui sa-i intelegi :D
A răspuns pe 21.08.2011, ora 18:21