doyynitza
A întrebat pe 21.08.2011, la 16:47
turul 2 va fi....????
Răspunsuri (3)
studentul
#1
nu
A răspuns pe 21.08.2011, ora 17:55
elena2010
#2
studentul
de unde stii ca nu?
de unde stii ca nu?
A răspuns pe 21.08.2011, ora 18:18
Irinuca
#3
Nu-l bagati in seama, studentul glumeste :))
Bre, studentule, de ce iti bati joc de nelinistea celor care asteapta? :P Doar esti student deja, nu? Ar trebui sa-i intelegi :D
Bre, studentule, de ce iti bati joc de nelinistea celor care asteapta? :P Doar esti student deja, nu? Ar trebui sa-i intelegi :D
A răspuns pe 21.08.2011, ora 18:21