Sari la conținut

Clara

A întrebat pe 21.08.2011, la 19:16

Cine a mai depus la St. Economice (Finante)?
In ce orase si ce medii aveti?

Răspunsuri (7)

EugeniaRogaci #1
Eu am aplicat pentru finante,optez pentru Iasi,Cluj si Bucuresti...am media generala pe 3 ani de liceu-9,75 si media de BAC-9,25...tu?
A răspuns pe 22.08.2011, ora 09:37
Clara #2
Am ales Bucuresti, Iasi si Cluj.
Media de liceu 9,88 si la BAC 9,75.
A răspuns pe 22.08.2011, ora 10:19
Loredana #3
Am depus in Cluj, Bucuresti si Iasi cu media de liceu 9,97 si la BAC 9,00...
A răspuns pe 22.08.2011, ora 18:36
elena2010 #4
Loredana
Acum pe bune, ai 9.97 media pe 3 ani de liceu?sa inteleg ca ai invatat in toti acesti 3 ani numai pe nota 9,cel putin :)
A răspuns pe 22.08.2011, ora 18:55
EugeniaRogaci #5
dupa câte văd eu aici este concurenţă...deşi, încerc să fiu optimistă şi mă gândesc că poate se va gasi şi un locuşor şi pentru mine...
A răspuns pe 23.08.2011, ora 05:15
Clara #6
Da, e concurenta:), acum mai depinde si de noroc!
A răspuns pe 23.08.2011, ora 10:26
EugeniaRogaci #7
Acum sper sa nu am norocul chior :(
A răspuns pe 23.08.2011, ora 11:29