Sari la conținut

crinu

A întrebat pe 22.08.2011, la 07:45

Salutare.....a depus cineva la Medicina in Tirgu Mures,Iasi si Bucuresti?merci anticipat;)

Răspunsuri (6)

mihaelab #1
eu am optat pentru umf buc. medicina dentara, umf buc. medicina si umf cluj medicina dentara. nu inteleg de ce oamenii pastreaza detaliile astea secret :)))
A răspuns pe 22.08.2011, ora 10:36
tane4ka #2
eu am depus la Brasov...Cluj..Tirgu Mures..
A răspuns pe 22.08.2011, ora 11:20
stella_margera #3
eu am depus in Bucuresti shi Iasi
A răspuns pe 22.08.2011, ora 12:26
elena2010 #4
stella_margera
ce medii ai?
A răspuns pe 22.08.2011, ora 12:28
Stella_margera #5
pe 3 ani am 9,18 la bac am 9,75
A răspuns pe 22.08.2011, ora 12:52
lexy #6
eu am depus, doar ca altfel am repartizat orasele ;)
A răspuns pe 23.08.2011, ora 08:08