ACTIV
A întrebat pe 22.08.2011, la 08:30
copilul meu a picat bacul in Romania, stie cineva cum sa procedam mai departe, ca sa putem anul viitor sa mai incercam?
Răspunsuri (2)
nitza17
#1
pai,de ce nu-l da in sesiune repetata? doar sa inceput de azi..
A răspuns pe 22.08.2011, ora 12:03
ninutsika
#2
pai in Romania bacu se da in toamna adica acum... azi sa inceput cu probele orale si dureaza aproximativ 2 sapt. pe 4 septembrie sa spus ca deja se va putea da la contestatii, chiar azi a aratat la stiri...asa ca grabitiva
A răspuns pe 22.08.2011, ora 18:29