dumitras95
A întrebat pe 22.08.2011, la 09:36
Salut! Începând cu ce data secţia consulară primeşte solicitări de vize pentru elevii bursieri şi pentru părinţii însoţitori? Si ce documente sunt necesare pentru ?
Răspunsuri (3)
venssyk
#1
ce chiar nimeni nu stie???sau inca nu-i odunul de la minister,daca asa cind v-a aparea???
A răspuns pe 22.08.2011, ora 12:04
venssyk
#2
sorry de greseala am vrut sa scriu ¨ordinul¨...:)
A răspuns pe 22.08.2011, ora 12:05
milsami
#3
sall,,,prieteni eu azi am fost la ambasada si la fostul consulat si miau spus ca pina cind nu va fi ordinul ministrului nui nimik concret!!!!!!!!,,,,,dumitras vei avea nevoie de cazier juridic ,certificat de nastere ,acordul parintilor si o asigurare de calatorie!!!succes!!!
A răspuns pe 22.08.2011, ora 16:04