Tiran
A întrebat pe 22.08.2011, la 11:55
Salut
Poate cineva sa-mi spuna pe ce data pot sa dau documentele la contract in Rom?
Poate cineva sa-mi spuna pe ce data pot sa dau documentele la contract in Rom?
Răspunsuri (1)
pascaru
#1
sesiunea 2 va fi in septembrie, perioada depunerii actelor difera de la o universitate la alta, cel mai bine e sa te uiti pe situl universitatii unde vrei sa depui, acolo sigur o sa apara calendarul sesiunii septembrie.
A răspuns pe 22.08.2011, ora 13:50