Sari la conținut

tatianaursu82

A întrebat pe 22.08.2011, la 20:30

A depus cineva la relatii internationale: Constanta, Bucuresti, Cluj?

Răspunsuri (12)

nata12 #1
eu la constanta
A răspuns pe 22.08.2011, ora 20:47
VikaB #2
eu la Bucuresti
A răspuns pe 22.08.2011, ora 21:01
tatianaursu82 #3
cu ce medie?
A răspuns pe 22.08.2011, ora 21:09
nata12 #4
8.4
A răspuns pe 22.08.2011, ora 21:15
tatianaursu82 #5
de bac sau liceu?
A răspuns pe 22.08.2011, ora 21:23
iziumchik #6
eu am depus la constanta..la relatii internationale...
A răspuns pe 22.08.2011, ora 22:11
iziumchik #7
tatianaursu82 cu ce medie ai depus?
A răspuns pe 22.08.2011, ora 22:12
kate #8
eu la cluj, media 8, 36
A răspuns pe 23.08.2011, ora 05:48
mya #9
Cluj si Constanta 8.76
A răspuns pe 23.08.2011, ora 07:50
tatianaursu82 #10
8,48
A răspuns pe 23.08.2011, ora 15:41
tatianaursu82 #11
ei calculeaza medeia in dependenta de speciaslitate si disciplina de baza a acestei specialitati, adica: istoria+m/b+m/l etc. exemplu
Asa la fiecare specialitate. Asa a fost anii trecuti.
A răspuns pe 23.08.2011, ora 15:44
diana_angel #12
in metodologie este scris clar cum se calculeaza media de concurs
A răspuns pe 23.08.2011, ora 17:13