Adrianaaaa
A întrebat pe 23.08.2011, la 07:53
Buna;)deci,daca reusesc sa ma transfer in alt oras,pai bursa o s-o am si acolo unde m-am transferat?sau..nu?(
Răspunsuri (3)
talchiv.ion
#1
bursa iti vine in orasul in care te transferi!
A răspuns pe 23.08.2011, ora 09:55
talchiv.ion
#2
cautama terog pe skype niku_955 terog am shi eu nishte intrebari la tine!
A răspuns pe 23.08.2011, ora 09:55
adrianaaaa
#3
da,deja tzi`am trm invitatie)(panaguta31)
A răspuns pe 23.08.2011, ora 10:23