Sari la conținut

varsator

A întrebat pe 23.08.2011, la 08:05

Salutare tutror! Este adevarat ca rezultatele admiterii la facultate vor fi afisate in jur 5 septembrie? Am auzit de la mai multe persoane (s-ar putea sa fie niste zvonuri). In acest context este si data de 1 septembrie anuntata la Ambasada din Chisinau ca data de verificare a rezultatelor admiterii. Mai precis, ni s-a spus ca dupa 1 septembrie sa verificam site-ul Ministerului Educatiei. Sper sa ramana DOAR zvonuri.

Răspunsuri (5)

nitza17 #1
varsator,poate sunt zvonuri dar poate si adevar..vezi nimeni nu stie cand se vor afisa! totul depinde de ei si doar ei stiu cand se afisa rezultatele..
A răspuns pe 23.08.2011, ora 08:17
varsator #2
nitza17, sper si eu sa fie cat mai repede rezultatele, caci ne-am saturat cu totii de asteptat. Bafta si tie!
A răspuns pe 23.08.2011, ora 08:26
tane4ka #3
Aceasta am auzit si eu...se pare a fi adevar..insa totusi sper sa nu fie asa.(
A răspuns pe 23.08.2011, ora 09:09
prodanel_92 #4
Eu nu cred in aceste date.........ni s-a promis deja ca rezultatele o sa apara pina pe 28 august!!! Asa ca....mai speram, bafta tuturor!
A răspuns pe 23.08.2011, ora 09:17
catea_92 #5
sper si eu sa apara inainte de 1 septembrie :( eu am depus actele si aici si va trebui sa invatz aici pin' or veni.. eu am inteles ca pe 25 ;)
A răspuns pe 23.08.2011, ora 09:23