catea_92
A întrebat pe 23.08.2011, la 09:24
Cine a mai optat pt Drept? In ce orase? Cu ce medii?
Răspunsuri (8)
cris_cris
#1
buna.eu am depus la craiova,iasi si brasov.ku media gen 9,57 si bac-9.tu ce ai ales?
A răspuns pe 23.08.2011, ora 15:54
catea_92
#2
Craiova am ales si eu, apoi Cluj si Timisoara. Am 8.50 si ma tem ca e cam mica pt ca sa fiu cu bursa...
A răspuns pe 23.08.2011, ora 16:19
mariancik.91
#3
Daca sincer,meria 8.50 e kiar foarte mica pentru a intra la DREPT, konkurenta e foarte mare. Anul treku s-a intrat ku medii d peste 9
A răspuns pe 23.08.2011, ora 16:54
catea_92
#4
ms. eu am auzit ca altii au intrat si am incercat si eu. mi-am dorit tare la drept si inca mai sper. am fost admisa si aici doar ca la alta facultate..de-or afisa mai repede rezultatele celea...
A răspuns pe 23.08.2011, ora 17:43
milocik
#5
Eu am dat la drept..la Iasi suceava si bucuresti cu media 9.34 pe ani.. si la bac 9.25:)
A răspuns pe 23.08.2011, ora 18:13
olicika
#6
for catea_92, uite nu te dispera, poate din prima sansa nu se va primi, dar din a doua sansa precis ca iti va merge, asa si o cunoscuta de a mea, din primul tur nu a intrat, dupa ce i'am zis sa mai incerce inca odata, ia mers norocul. dar cine stie, nu asculta pe nimeni ce zic despre media ta.Da, e mica! dar sa nu'ti lasi miinele in jos, Romania te astepta draga, bafta mare!
A răspuns pe 23.08.2011, ora 19:55
catea_92
#7
Mc mult, voi incerca si a doua oara daca va fi posibil, sunt optimista...imi voi face studiile aici daca nu se va primi..
A răspuns pe 23.08.2011, ora 21:35
catea_92
#8
mai este cineva la drept?;)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:39