Sari la conținut

nikileta

A întrebat pe 23.08.2011, la 11:24

buna. spunetimi va rog cine a depus la "arte plastice, decorative si design" in iasi, bucuresti si cluj? si cu ce medii?

Răspunsuri (2)

nadejda_g #1
buna .. eu am absolvit deja colegiul de arte din iasi...dar cand am admis am intrat cu 8.50 sau ceva de genu
A răspuns pe 23.08.2011, ora 13:36
nikileta #2
multumesc mult. dar la universitate cu ce medie?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 12:16