Sari la conținut

qwertys

A întrebat pe 23.08.2011, la 15:01

Buna Ziua.
1.Mai este posibil sa depun actele pentru studii universitare in Romania?
2.Pot depunde actele pentru Admiterea 2011-2012 chiar daca am terminat liceul din RM cu 2 ani in urma?
Multumesc.

Răspunsuri (5)

katy_921 #1
Buna.Din pacate nu mai ai posibilitatea sa depui actele pt studii universitare in Romania prin ambasada,dar poti sa te duci in Romania singur si sa depui actele la universitatea care doresti,nu conteaza cand ai terminat liceul,ai voie sa depui actele.Bafta
A răspuns pe 23.08.2011, ora 15:16
adric #2
si al doilea tur nu va fi?
A răspuns pe 23.08.2011, ora 15:27
E-A #3
Al doilea tur se promite ca va fi, doar ca la el participa cei care nu au intrat in primul.
A răspuns pe 23.08.2011, ora 15:34
sandi #4
a plecat trenul
A răspuns pe 23.08.2011, ora 17:05
qwertys #5
Multumesc tuturor pentru timp si raspunsuri ;)
A răspuns pe 23.08.2011, ora 22:59