Revina
A întrebat pe 23.08.2011, la 21:12
Poate cineva sa imi spuna cind se va anunta rezultatele admiterii in Romania,ca mi sa spus ca pe 20 august dar am cautat pe edu.ro si nu e nimic....(((((((((
Răspunsuri (2)
nitza17
#1
cand ai depus actele tiau zis ca pe 20 august, sau ai luat asta din metodologie? dupa 1 septembrie speram sa apara sau poate mai devreme!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 08:17
Revina
#2
din metodologie stiam ca pe 20.,dar cred ca ai dreptate ca undeva pe 1 septembrie sau chiar mai tirziu vor aparea....,mrs nitza17...;)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 10:57