Sari la conținut

N.C

A întrebat pe 24.08.2011, la 06:44

salut! cine a mai optat pentru stiinte economice?in ce orase ?cu ce medii?

Răspunsuri (13)

cucer_dyxon #1
7.50
A răspuns pe 24.08.2011, ora 07:21
cucer_dyxon #2
Bacau ,Iasi ,Suceava
A răspuns pe 24.08.2011, ora 07:28
maria.maria #3
si eu am optat pentru economie.Iasi,Bacau si Galati.media pe 3 ani 9.03,iar cea de bac 8.50
A răspuns pe 24.08.2011, ora 07:30
olicika #4
Sa stiti oameni ca Bacau, nu e oras mare. adik el si asa e crezut ca un satuc de cei care locuiesc acolo. Toti din Bacau vin in orase mai mari. sper sa nu ajungeti acolo. Succese people!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 07:45
maria.maria #5
eu de ex am fost in Bacau si mi-a placut,si e mai aproape de md,insa eu sper sa ajung si in bacau,numai sa fiu admisa
A răspuns pe 24.08.2011, ora 07:51
Clara #6
olicika, gresesti cand spui ca Bacaul e satuc si chiar de-ar fi nu conteaza, cui nu-i place sa ramana in md.
In Ro mergi sa faci carte si nu conteaza ce e cu orasul:P
A răspuns pe 24.08.2011, ora 07:55
olicika #7
ohhh yeah:)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 07:58
cucer_dyxon #8
sunt de aceeasi parere , vreau cel mai mult sa fiu admis , orashul putin conteaza . Bafta
A răspuns pe 24.08.2011, ora 08:28
cucer_dyxon #9
voi ce parere aveti , sau mai bine zis ce stiri aveti in legatura cu afisharea listelor? multumesc
A răspuns pe 24.08.2011, ora 08:32
maria.maria #10
noutati cred ca nu mai are nimeni,toata lumea asteapta.Eu deja nu mai pot.de pe 20 stau ca pe ace..
A răspuns pe 24.08.2011, ora 08:45
cucer_dyxon #11
te cred , am si eu emotii
A răspuns pe 24.08.2011, ora 08:54
maria.maria #12
cineva a scris pe fb ca rezultatele vor aparea saptamina viitoare :(
A răspuns pe 24.08.2011, ora 09:39
cucer_dyxon #13
ar excelent , dar .................... vedem!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 09:47