Sari la conținut

balanta_atnalab

A întrebat pe 24.08.2011, la 09:43

Salut! Cine a aplicat pentru stiinte politice si sociale la Cluj sau Constanta? Cu ce medii? As dori sa-mi stiu sansele inainte de a incepe anul de studii in Moldova. Multumesc anticipat

Răspunsuri (10)

alina12 #1
am depus la constanta .. media 8 la bac si 8 media pe 3 ani .. tu cu ce medie?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 12:35
balanta_atnalab #2
Eu la Cluj, Iasi si Constanta cu media 9,78 pe 3 ani si 9,75 la BAC. Oricum am dubii, sunt multi candidati
A răspuns pe 24.08.2011, ora 14:40
vilikan #3
salut, voi la ce specialitate ati depus? eu de exemplu am depus la stiince politice cu media mai mica de 8 :) sa speram ca pt acest domeniu au optat mai putini :D. bafta tuturor!!!
A răspuns pe 24.08.2011, ora 15:05
alina12 #4
balanta_atnalab cu asa media mare tu puteai sa intri si la medicina sau la drept ....modesta esti .. stiinte politice aleg cei care au medii mai mici )
A răspuns pe 24.08.2011, ora 15:56
balanta_atnalab #5
alina12, eu am depus actele la Balti, acolo erau copii cu medii 9,90-9,95 si fiindca sunt doar 3 locuri la Cluj, normal ca imi fac griji. Mai mult, am multi colegi care au medii mari si tot la stiinte politice au aplicat,doar ca in alte orase.
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:49
milocik #6
da la drept colegii tai o aplikat cumva ? :D
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:52
balanta_atnalab #7
milocik, sincera sa fiu, nu tin minte cati, dar da, sunt si din astia :)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:59
milocik #8
oo mda. de unde asa medii?:D))) si macar in ce Orase?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:00
balanta_atnalab #9
eu am absolvit un liceu din Chisinau, dar cunosc multe persoane care au absolvit si din alte parti ale tarii + am stat in rand la depunerea actelor, asa k am avut timp sa analizezi concurenta ;)
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:03
balanta_atnalab #10
multi in bucuresti, iasi si cluj
A răspuns pe 24.08.2011, ora 17:04