nitza17
A întrebat pe 24.08.2011, la 12:18
cine a optat pentru SNSPA din Bucuresti?
Răspunsuri (1)
nitza17
#1
lumeeeeee,nimeni nu e la SNSPA?? ar fi misto sa fiu numai eu..:D:D:P
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:06