Sari la conținut

nitza17

A întrebat pe 24.08.2011, la 12:18

cine a optat pentru SNSPA din Bucuresti?

Răspunsuri (1)

nitza17 #1
lumeeeeee,nimeni nu e la SNSPA?? ar fi misto sa fiu numai eu..:D:D:P
A răspuns pe 24.08.2011, ora 16:06