Sari la conținut

alina12

A întrebat pe 24.08.2011, la 12:39

buna,este cineva care a depus actele la RO si are media mai mica de 8 ???daca da la ce anume ati depus ??

Răspunsuri (3)

vilikan #1
sal, eu la stiinte sociale si politice mai exact la stiinte politice, tu cu ce medie si unde?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 14:59
Alyona #2
Vilikan tu ce medie ai?eu am dat cu media 8..
A răspuns pe 24.08.2011, ora 15:36
alina12 #3
relatii internationale.. tot media 8 .. in ce orase?
A răspuns pe 24.08.2011, ora 15:53